Port morski Fremantle


Port morski Fremantle
Port morski Fremantle

Port morski Fremantle

Port morski Fremantle – jest największym i najbardziej ruchliwych portem Australii Zachodniej. Port we Fremantle został zaprojektowany przez inżyniera pochodzenia irlandzkiego i otwarty w 1897 r.

Fremantle składa się z portu wewnętrznego, który znajduje się przy ujściu rzeki Swan. Port wewnętrzny obejmuje północną i południową część nabrzeży o nazwie North Quay i Victoria Quay. Wewnętrzny port obsługuje dużą ilość kontenerów morskich, import i eksport pojazdów hodowlanych, rejsy żeglugi i marynarki morskiej, działa 24 godziny na dobę. Port we Fremantle składa się również z portu zewnętrznego położonego w okręgu Kwinana, oddalonego o 20 km na południe od portu wewnętrznego. Obsługuje ładunki masowe takie jak zboża, ropę naftową, gaz płynny, tlenek glinu, piaski mineralne, nawozy, siarkę i inne.

Port morski Fremantle
Port morski Fremantle. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import z Fremantle lub też chcesz wycenić eksport do Fremantle sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Przewidywany czas dostawy:
Import z Fremantle do Gdyni – 20 dni.
Eksport do Fremantle z Gdyni – 54 dni.

Armatorzy obsługujący port w Fremantle: ANL, APL, Canmar/Contship, CMA/CGM, Contship, Ecru-Line, Hamburg-Sud, Hapag Lloyd, HUAL, Marfret, MISC, MOL, MSC, NYK, OOCL, OWL, Spliethoff’s, Wallenius Wilhelmsen.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź