Port morski Port of Spain


Port morski Port of Spain

Port of Spain to port morski, którego kodem jest TTPOS. Port znajduje się na terenie Trynidadu i Tobago. Jest to główny port tego kraju. Wykorzystywany jest przede wszystkim przez kontenerową żeglugę. Port posiada udogodnienia dla międzynarodowych statków, które chcą zapewnić sobie odpowiedni przeładunek. Ponadto, możliwe jest skorzystanie z połączenia promowego pomiędzy różnymi miastami znajdującymi się na terenie Trynidadu i Tobago. Miasto to słynie przede wszystkim z produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego. Na terenie miasta obowiązuje tropikalny klimat suchy i morski. Występują tu wysokie temperatury przez cały rok, z małymi zmiennymi ze względu na bliskość do równika. W nocy notowane są spadki temperatury przede wszystkim od stycznia do marca. Temperatury szacowane są od 19 do 34 stopni Celsjusza. Rzadko przekraczają 35 stopni Celsjusza. Pora deszczowa występuje od czerwca do listopada, a sucha od grudnia do maja. Miasto jest bardzo atrakcyjne turystycznie, ze względu na występowanie wielu zabytków.

Port morski Port of Spain
Port morski Port of Spain. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import lub wycenić eksport do Port of Spain sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Przewidywany czas dostawy:
Eksport do Port of Spain z Gdyni – 25 dni.
Import z Port of Spain do Gdyni – zapytaj naszych konsultantów o czas dostawy.

Armatorzy obsługujący Port of Spain: APL, CMA/CGM, CSAV, Ecu-Line, EWL, Hamburg-Sud, Hapag Lloyd, HUAL, MSC, Spliethoff’s, ZIM.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź