Port Ningbo


Port Ningbo
Port Ningbo

Port Ningbo

Port Ningbo (lub Ningbo-Zhoushan) to najbardziej ruchliwy port na świecie, obsługuje rocznie ponad 100 mln ton ładunków. Ten chiński port znajduje się w mieście Ningbo, u wybrzeża Morza Wschodniochińskiego, w prowincji Zhejiang na południe od Zatoki Hangzhou. W 2010 roku liczba mieszkańców Ningbo wynosiła 736 240. Port Ningbo przyjmuje transport ładunków, surowców i gotowych wyrobów aż z Ameryki Północnej oraz Ameryki Południowej i Oceanii.

Port Ningbo to ważnym miejscem także dla żeglugi śródlądowej. Miasto Ningbo położone jest w delcie rzeki Jangcy, w miejscu zwanym „Złotym Trójkątem” albo „dolną częścią rzeki Jangcy”, które jest najszybciej rozwijającym się pod względem ekonomicznym oraz inwestycyjnym obszarem w Chinach.

Port Ningbo
Port Ningbo. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import z Ningbo lub też chcesz wycenić eksport do Ningbo sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Przewidywany czas dostawy:
Import z Ningbo do Gdyni – 37 dni.
Eksport do Ningbo z Gdyni – 39 dni.

Armatorzy obsługujący port Ningbo: ANL, APL, China Shipping, CMA/CGM, COSCO, Ecu-Line, Evergreen, Hanjin, Hatsu Marine Limited, Hyundai, K-Line, Lloyd Triestino, MISC, MSC, Norasia, NYK, OOCL, WANHAI, Yang Ming, ZIM.

Źródło: http://www.tianjinportdev.com/en


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź