Cło na preparaty perfumeryjne, kosmetyczne lub toaletowe


Cło na preparaty perfumeryjne, kosmetyczne lub toaletowe

Cło na preparaty perfumeryjne, kosmetyczne lub toaletowe sprowadzane z krajów nie będących członkami Unii Europejskiej (kraje trzecie) wynosi 0%. Wyróżniamy produkty takie jak perfumy i wody toaletowe. Preparaty kosmetyczne lub upiększające oraz preparaty do pielęgnacji skóry (inne niż leki), włącznie z preparatami przeciwsłonecznymi lub do opalania. Preparaty do manicure lub pedicure, do włosów. Preparaty do higieny zębów lub jamy ustnej, włącznie z pastami i proszkami do przytwierdzania protez; nici dentystyczne do czyszczenia międzyzębowego (dental floss), w jednostkowych opakowaniach do sprzedaży detalicznej. Cło na wymienione preparaty perfumeryjne, kosmetyczne lub toaletowe wynosi 0%.

Cło na preparaty perfumeryjne, kosmetyczne lub toaletowe z popularnych kierunków

Stawki celne na preparaty perfumeryjne, kosmetyczne lub toaletowe prezentowane na stronie mogą różnić się od aktualnie obowiązujących. Prosimy je sprawdzić na stronie: ext-isztar4.mf.gov.pl


2 komentarze

 1. Avatar
  Ania
  12 września 2019

  Dzień dobry,
  a ile wynosi cło na kosmetyki z Indii?
  Będę wdzięczna za odpowiedź,
  Ania.

  • Redakcja
   23 września 2019

   Trudno jest udzielić poprawnej odpowiedzi na to pytanie ponieważ możliwości jest zbyt wiele. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z agentem celnym ponieważ taryfy celne są mocno rozbudowane.