Port Austin


Port Austin
Port Austin

Port Austin

Austin to port śródlądowy, którego kodem jest USAUS, znajduje się na terenie Stanów Zjednoczonych. Obiekt przyczynia się do wzrostu znaczenia gospodarczego tego miasta. Położony jest wzdłuż rzeki Colorado.

Samo miasto powstało w 1839 roku. Nazwa została nadana na część zasłużonego polityka dla Teksasu jakim był Stephen F. Austin. Populacja liczy 912 791 mieszkańców. Miasto rozwija się dzięki gospodarce, handlowi, jak i kulturze. Na terenie miasta znajdują się dwa uniwersytety. Obowiązuje tu wilgotny klimat subtropikalny. Występują gorące lata i łagodne zimy, podczas których pojawiają się mroźne noce. Słońce świeci tu przez praktycznie cały rok. W 2011 roku miasto zostało dotknięte przez suszę. Najwięcej w Austin mieszka osób rasy białej, a także Hiszpanów. Najmniej jest Hawajczyków i innych ludów, które zamieszkują wyspy na Pacyfiku. Jest to najdynamiczniej rozwijające się miasto w całych Stanach Zjednoczonych. Posiada drugi co do wielkości stan kapitału w tym kraju i stale się rozwija.

Port morski Austin
Port morski Austin. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import lub też chcesz wycenić eksport do Austin sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Przewidywany czas dostawy:
Eksport do Austin z Gdyni – zapytaj naszych konsultantów o czas dostawy.
Import z Austin do Gdyni – zapytaj naszych konsultantów o czas dostawy.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź