Port morski Guatemala City


Port morski Guatemala City
Port morski Guatemala City

Port morski Guatemala City

Guatemala City (Gwatemala) to port morski, którego kodem jest GTGUA, znajduje się na terenie Gwatemali. Obiekt rozwija się bardzo dobrze. Importuje i eksportuje się z niego znaczną ilość towarów, które trafiają do innych miast w tym kraju jak i za granicę. Samo miasto jest największym miastem tego kraju jak i jego stolicą. Znajduje się w Ameryce Środkowej. Mieszka tu 942 ,3 tysiące mieszkańców. Uznane zostało za najpiękniejsze miasto tej części kontynentu. Słynie przede wszystkim z obchodów Wielkiego Tygodnia czyli Santa Semana.

Guatemala City położone jest w górskiej dolinie, co czasem wpływa na duże zanieczyszczenie i koncentrowanie się zanieczyszczonego pomieszczenia nad miastem. Nad miastem górują trzy wulkany: Acatenago, Fuego i Agua. Panuje tutaj klimat górski umiarkowany. Wahania temperatury w ciągu roku są niewielkie. Najcieplej jest w kwietniu. Pora deszczowa przypada od maja do października. Bardzo dobrze rozwijają się tutaj zakłady spożywcze, tytoniowe, włókiennicze i odzieżowe. Rozwija się tu również przemysł materiałów budowlanych oraz drzewny.

Port morski Guatemala City
Port morski Guatemala City. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić lub też chcesz wycenić eksport do Guatemala City sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Eksport do Guatemala City z Gdyni – 27 dni.
Import z Guatemala City do Gdyni – o czas dostawy zapytaj naszych konsultantów.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź