Port morski Inchon


Port morski Inchon
Port morski Inchon

Port morski Inchon

Inchon to port morski, którego kodem jest KRINC, znajduje się w Korei Południowej. Jest to główny port tego kraju. Umiejscowiony jest w miejscowości Inchon. Z portu tego odbywają się regularne połączenia z miastami z północnych Chin. Między innymi drogą morską można dotrzeć do Dalian, Dandong, Qingdao, Weihai, Winhuangdao. Oczywiście są to połączenia promowe. Można również popłynąć do odległych regionów na tej wyspie. Samo miasto jest trzecim co do wielkości w tym kraju. Mieszka tu 2 628 000 osób. Miejscowość podzielona jest na 2 powiaty i 8 dzielnic. W mieście panuje wilgotny klimat kontynentalny. Obowiązują tutaj cztery pory roku, w trakcie których wyraźnie odczuwa się wzrost i spadek temperatur oraz wilgotności. W mieście tym bardzo popularne są różnego rodzaju dyscypliny sportu. Jest to przede wszystkim koszykówka, baseball, piłka nożna, siatkówka. Miasto może pochwalić się również kilkoma znaczącymi zabytkami. Dzięki temu, miasto jest atrakcyjne także pod względem turystycznych. Jest odwiedzane bardzo chętnie przez chińskich turystów, ale także osoby spoza tego kontynentu.

Port morski Inchon
Port morski Inchon. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import lub wycenić eksport do Inchon sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Przewidywany czas dostawy:
Eksport do Inchon z Gdyni – 47 dni.
Import z Inchon do Gdyni – 39 dni

Armatorzy obsługujący port Inchon: APL, Appenship, China Shipping, CMA/CGM, Evergreen, Hanjin, Hyundai, K-Line, MISC, MOL, NYK, OOCL, WANHAI, Yang Ming.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź