Port morski Jiangmen


Port morski Jiangmen

Jiangmen to port morski, którego kodem jest CNJMN. Port znajduje się na terenie Chin. Zarządzaniem portem zajmuje się Jiangmen Harbour Administration Bureau. Jest to typowy port rzeczny, który posiada średni rozmiar. Przez jednych, uznawany jest za największy port w prowincji Guangdong. Przez innych, uznawany jest za drugi port w tej prowincji. uznawany jest Wokół portu świetnie rozwija się przemysł stoczniowy oraz petrochemiczny. Port posiada historyczne nadbrzeże, które jest symbolem odbywającego się tu w 1902 roku otwarciu się na handel zachodni. Nadbrzeże oraz dzielnica wokół portu są więc częścią historii. W planach jest wybudowanie specjalnej strefy przemysłowej dołączonej do portu, w której produkowało się będzie przemysł ciężki. Będzie to miejsce, gdzie produkowane będą rośliny i produkty, które przeznaczone będą do wysyłki drogą morską. Dzięki temu, jest szansa na jeszcze większe rozwijanie tego portu, który może stać się w przyszłości prawdziwą potęgą na chińskim i światowym rynku portów morskich.

Port morski Jiangmen
Port morski Jiangmen. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import z Jiangmen lub też chcesz wycenić eksport do Jiangmen sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Przewidywany czas dostawy:
Import z Jiangmen do Gdyni – 40 dni.
Eksport do Jiangmen z Gdyni – 41 dni.

Armatorzy obsługujący port Jiangmen: APL, China Shipping, CMA/CGM, COSCO, Ecu-Line, Evergreen, Hanjin, K-Line, MOL, NYK, Yang Ming.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź