Port morski Nagasaki


Port morski Nagasaki
Port morski Nagasaki

Port morski Nagasaki

Nagasaki to port morski, którego kodem jest JPNGS, znajduje się na terenie Japonii. Port w obrębie miasta działa bardzo prężnie zapewniając zarówno import jak i eksport różnego rodzaju towarów. Samo miasto znajduje się w zachodniej części wyspy Kiusiu. Bardzo dobrze rozwija się tutaj przemysł stoczniowy i wszystko co jest związane z tą branżą. Dzięki temu, można powiedzieć, że port napędza gospodarkę tego miasta.

Nagasaki jest znane przede wszystkim z ataków nuklearnych, które odbyły się podczas II Wojny Światowej i których celem były właśnie te tereny. Jak do tej porty jest to jedyne, oprócz Hiroszimy miasto, które przetrwało po takiej wielkiej tragedii. Obecnie miejscowość bardzo prężnie się rozwija. Panuje tutaj klimat wilgotny subtropikalny. Występują łagodne zimy i długie, gorące lata. Jest to jedno z najbardziej mokrych miast w Japonii, a nawet w całej Eurazji. Panują tutaj latem uporczywe warunki ze względu na dużą wilgotność i wysokie temperatury sięgające 29 stopni Celsjusza.

Port morski Nagasaki
Port morski Nagasaki. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import lub też chcesz wycenić eksport do Nagasaki sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Import z Nagasaki do Gdyni – 40 dni.
Eksport do Nagasaki z Gdyni – 48 dni.

Armatorzy obsługujący Nagasaki: APL, Hanjin, Hyundai, K-Line.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź