Port morski Rio Grande


Port morski Rio Grande

Rio Grande to port morski, którego kodem jest BRRIG. Port znajduje się na terenie Brazylii w regionie Southem Cone, a jego położenie uznawane jest za wręcz idealne, zachwyca nie tylko krajobraz, ale także jego lokalizacja geograficzna. Znajduje się on między największymi portami kontynentu amerykańskiego pod względem wydajności. Sam również bardzo dobrze sobie w tym zakresie radzi. Wyposażony jest w pełną infrastrukturę operacyjną, oferuje szybkie oraz bardzo dobrej jakości usługi. Jest to drugi po względem ważności port morki w Brazylii. Specjalizuje się w handlu międzynarodowym. Port spełnia wszystkie międzynarodowe standardy, jeśli chodzi o infrastrukturę. Statki przybijające do tego portu, mogą korzystać z wszelkiego rodzaju nowości. Port wyposażony jest w kontenerowy terminal, którego głębokość wynosi ponad 12 m. Jest to idealny port do przeładunku kontenerów i różnego rodzaju ładunków masowych. Port ma również dostęp do multimodalnych sieci na terenie całego miasta. Dzięki temu, że dochodzi do niego dobra infrastruktura drogowa, kolejowa oraz lotnicza, obiekt ten jest atrakcyjny dla przewoźników.

Port morski Rio Grande
Port morski Rio Grande. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import z Rio Grande lub też chcesz wycenić eksport do Rio Grande sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Przewidywany czas dostawy:
Import z Rio Grande do Gdyni – 19 dni.
Eksport do Rio Grande z Gdyni – 34 dni.

Armatorzy obsługujący port Rio Grande: Alianca, CMA/CGM, Contship, CSAV, Ecu-Line, Evergreen, Grimaldi Napoli, Hamburg-Sud, HSLR, Lykes Lines, Montemar, MSC, NYK, OWL, ZIM.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź