Port morski Santa Marta


Port morski Santa Marta
Port morski Santa Marta

Port morski Santa Marta

Santa Marta to port morski, którego kodem jest COSMR. Port znajduje się na terenie Kolumbii. Jest to mało port morski, do którego mogą wpływać statki, które mają ponad 152,4 m długości. Prowadzony jest tutaj obowiązkowy pilotaż. Można również liczyć na wsparcie holownika. W stopniu ograniczonym prowadzona jest tutaj naprawa statków. Do dyspozycji są dźwigi pływające oraz stałe.

Samo miasto znajduje się w północnej Kolumbii, zostało założone w 1525 roku. Jest to najstarsze kolumbijskie miasto. Miasto to znajduje się w zatoce Morza Karaibskiego. Oddalone jest o 992 km od Bogoty a od północy graniczy z Karaibami. Gospodarka miasta oparta jest przede wszystkim na turystyce, handlu, a także na działalności portu morskiego. Bardzo dobrze rozwija się tutaj rybołówstwo oraz rolnictwo. Głównymi produktami w tym mieście są kawa, kakao oraz banany. Największą temperaturą jaka została tutaj osiągnięta jest 38,2 stopnie Celsjusza, średnia temperatura utrzymuje się na poziomie 32,6 stopni Celsjusza.

Port morski Santa Marta
Port morski Santa Marta. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import z Santa Marta lub też chcesz wycenić eksport do Santa Marta sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Import z Santa Marta do Gdyni – o czas dostawy zapytaj naszych konsultantów.
Eksport do Santa Marta z Gdyni – 39 dni.

Armatorzy obsługujący port Santa Marta: APL, CMA/CGM, Colombia Express Service, CSAV, Dole, Ecu-Line, Great White Fleet, Hamburg-Sud, Hapag Lloyd, HUAL.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź