Zapraszamy na warsztaty – Import z Chin – Wrocław 18/10/2014


Warsztaty poświęcone tematyce importu z Chin odbędą się tym razem we Wrocławiu w najbliższą sobotę 18 października 2014 roku. Razem z Leszkiem Ślazykiem (chiny24) będziemy dzielili się, z uczestnikami warsztatów, naszą wiedzę na temat organizacji importu z Dalekiego Wschodu, w szczególności z Chin.

Kilka słów o warsztatach

Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia  i solidne przygotowanie ich oraz wyposażenie w podstawowe, konkretne narzędzia. Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe.

Warsztaty „Import z Chin” są wyjątkową okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. W ciągu jednego dnia uzyskasz wiedzę, która jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia. Z nami poznasz rzetelne i prawdziwe informacje. Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację w centrum Warszawy, przerwę kawową oraz lunch.

Dlaczego warto wziąć udział

W efekcie szkolenia dowiedzą się Państwo czego NIE należy robić, żeby uniknąć strat, co i dlaczego importować.

Po szkoleniu każdy z uczestników będzie wiedział jak poruszać się na wszystkich etapach operacji importowej. Najważniejszą umiejętnością stanie się posługiwanie się kompetencjami osób, firm i instytucji zewnętrznych, które wykonają specyficzne dla nich działania ułatwiające pracę samemu importerowi. Kursant powinien wiedzieć również czego nie może robić, aby nie wejść w konflikt z prawem, unijnymi przepisami, żeby nie ponieść wielkich kosztów wynikających z niefrasobliwości.

Dla kogo?

– osób zamierzających rozpocząć działalność importową,
– przedsiębiorców, którzy rozpoczęli import, ale natknęli się na jakiekolwiek niepowodzenia,
– osób, pełniących w firmach funkcję kupców,
– sprzedawców, pragnących rozszerzyć asortyment o produkty importowe.

Trenerzy

Leszek Ślazyk (prowadzi portal www.chiny24.com) – Od 1994 roku zajmuje się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miał możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mu poczuć i poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli.

Paweł Grądzki (czyli ja) – absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (1997) – katedra rynku transportowego, specjalizacja transport morski. Z rynkiem przewozów morskich związany od 1996 roku. Mieszkaniec Gdyni, zafascynowany jej historią i rozwojem na przestrzeni dziejów. Na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zajęcia ze spedycji i transportu morskiego dla studentów studiów dziennych i zaocznych. Oprócz morza kocha polskie góry. Z zamiłowania fotograf.

Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź