Waluta
AIROO SEAOO

Bezpieczeństwo

Firma od 1996 roku działa w branży spedycyjnej dlatego posiadamy ogromne doświadczenie będące wynikiem kompleksowej obsługi przewozu towarów importowanych oraz eksportowanych na wielu kierunkach w świecie. Dodatkowo posiadamy polisę ubezpieczenia OC Spedytora, która jest gwarancją należytego wykonywania powierzonych nam zleceń.

Zawarliśmy umowę z brokerem ubezpieczeniowym więc jeśli wymagane jest dodatkowe ubezpieczenie cargo to pośredniczymy w jego wykupieniu. Ze względu na duże ilości obsługiwanych ładunków uzyskaliśmy wysokie rabaty, którymi dzielimy się z naszymi klientami.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi przewoźnikami, dlatego usługę frachtu morskiego oparliśmy o lidera rynku przewozów drobnicowych na świecie firmę Shipco Transport. Stanowi to gwarancję najwyższego poziomu oraz bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług.

Okresowe audyty bezpieczeństwa pozwalają na dokładne dostosowanie stanu zabezpieczeń serwisu do aktualnych wymagań. Dostęp do danych posiada wyłącznie użytkownik. Nie przetrzymujemy na serwerach loginów i haseł w postaci jawnej. Są one zaszyfrowane w sposób, który uniemożliwia ich odczytanie.

Niezawodność

Aby zapewnić najwyższą dostępność i niezawodność serwisu SEAOO.com jego serwery oparto o strukturę chmury. Pozwala to uniezależnić się całkowicie od jakiejkolwiek awarii sprzętowej. Administracja i monitoring funkcjonowania serwerów prowadzane są w trybie 24/7 przez zewnętrzną firmę. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w pracy z dużymi korporacjami z różnych dziedzin przemysłu. W celu ochrony danych wykonywane są ich okresowe kopie zapasowe. Są one zapisywane w czasie rzeczywistym do dwóch niezależnych lokalizacji. Wykorzystujemy wyłącznie około 1% mocy obliczeniowej naszych serwerów. Stanowi to znaczny zapas na przypadek zwiększonego ruchu w naszym serwisie.

Czy wiesz, że?

Spedytor - tym mianem określana jest firma która, w imieniu załadowcy bądź odbiorcy towaru, zajmuje się przewozem ładunków oraz wszelkimi formalnościami z tym związanymi.


 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;