Waluta
AIROO SEAOO

Partnerzy

ATC Cargo S.A. jest operatorem logistycznym ze 100% kapitałem polskim. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw. Firma obsługuje ładunki „door to door” transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. W skład oferowanych usług wchodzą: obsługa celna, wykonywanie wymaganych badań, uzyskiwanie stosownych certyfikatów, magazynowanie, obsługa portowa itp.

Założona w 1988 roku firma Shipco Transport posiada ponad 60 biur, w 30 krajach zlokalizowanych na 4 kontynentach i zatrudnia około 1700 osób.
Shipco Transport jako lider przewozów drobnicowych na świecie stanowi gwarancję najwyższego poziomu oraz bezpieczeństwa świadczonych usług.

Od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli.Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

Przy obecnych rocznych możliwościach przeładunkowych wynoszących 750 000 TEU i potencjalnej wydajności wynoszącej 1,2m TEU, Bałtycki Terminal Kontenerowy (BCT) w Porcie w Gdyni jest jednym z największych terminali w rejonie Bałtyku i wiodącym terminalem kontenerowym w Polsce.Rekordowy wynik osiągnięty w 2007 roku – 493 860 TEU, sprawił, iż BCT uplasował się na 3 miejscu wśród terminali kontenerowych w rejonie Morza Bałtyckiego.

Zajmujemy się obsługą przesyłek standardowych oraz niestandardowych. Lokalizacja firmy w nowej siedzibie w Gdyni (niedaleko terminalów kontenerowych) stwarza doskonałe warunki do świadczenia usług logistycznych na rynku lokalnym i krajowym. Nasza wiedza i doświadczenie oraz znajomość branży zdobywane od 1999 roku w zestawieniu z analizą potrzeb Klientów i kierunkach rozwoju rynku umożliwiają nam oferowanie konkurencyjnych usług z zakresu Spedycji, Dystrybucji i Magazynowania.

AsCARGO to agencja celna z dużym doświadczeniem oraz dobrą znajomością branży, mogąca pochwalić się wieloma sukcesami, których wyznacznikiem jest skuteczność oraz szybkość w osiąganiu rezultatów. Zapewniamy elastyczne podejście do powierzanych zadań, bo wiemy, że nie ma identycznych.

BigChina.pl to pierwszy w Polsce portal dla ludzi chcących handlować z Chinami, zwłaszcza dla importerów z Chin. W BigChina.pl łatwo wyszukać chiński produkt (zdjęcie plus opis) oraz jego eksportera. W serwisie znajduje się też wiele cennych w wiedzę artykułów o imporcie pisanych przez specjalistów, a także forum dla ludzi zainteresowanych biznesem z Chinami: forum.bigchina.pl.
Serwis świadczy też usługi dodatkowe: sporządzanie raportów branżowych, sprawdzanie wiarygodności chińskich eksporterów, biały wywiad gospodarczy w Chinach, czy wreszcie kompleksowa realizacja importu na zlecenie.

Poland-Export to portal, w którym każdego dnia odwiedzający z ponad stu państw świata poszukują informacji na temat polskich firm i produktów. Znajdziesz tu obszerny katalog polskich eksporterów jak i ofertę firm zagranicznych.


 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;