Bogota


Bogota
Bogota

Bogota

Bogota znajduje się na terenie Kolumbii. Suchy port w Bogocie to obiekt, którego kodem jest COBOG. Transportuje się tutaj różnego rodzaju towary, które przewożone są m.in. z portów morskich, a następnie w dalszą podróż w głąb kraju. Istnieją cztery kontenerowe porty morskie w Kolumbii, przy czym zdecydowanie najbliżej znajduje się Buenaventura, ponad 600 km od Bogoty.

Samo miasto jakim jest Bogota znajduje się w Ameryce Południowej. Jest to stolica Kolumbii. Mieszka tu około 7 mln mieszkańców. To zdecydowanie największe miasto w Andach. Znajduje się w centralnej części Kolumbii. Większą część obszaru zajmują równiny. Jest to ważne centrum przemysłowe, handlowe, naukowo-kulturalne tego kraju. Najlepiej rozwija się tu przemysł chemiczny, lekki, maszynowy, metalurgiczny, obuwniczy, spożywczy oraz środków transportu. Mieści się tutaj wiele międzynarodowych koncernów, korporacji oraz banków. Na terenie miasta położonych jest kilka ważnych uniwersytetów. Miejscowość ta jest również bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. Znajduje się tu wiele zabytków i muzeów, te godne odwiedzenia to np. Museo del Oro, Museo Colonial, Museo de Arte Religioso, Museo de Artes y Tradiciones Populares, Museo de Arte Moderno.

Bogota
Bogota. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import z Bogota lub też chcesz wycenić eksport do Bogota sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Import z Bogota do Gdyni – o dokładny czas dostawy zapytaj naszych konsultantów.
Eksport do Bogota z Gdyni – 31 dni.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź