Emirates SkyCargo


Emirates SkyCargo

Sama nie powierzyłabym swojej przesyłki komuś kogo nie znam 🙂 Dlatego, żeby Was uspokoić, dodam że AIROO.com współpracuje tylko z najlepszymi przewoźnikami lotniczymi. A z jakimi? Pierwszy z nich to Emirates SkyCargo z siedzibą w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), który realizuje transport lotniczy towarów do 53 miejsc w 40 krajach. Dubaj leży na połączeniu dróg pomiędzy Europą, Azją oraz Afryką i wykorzystuje swoje wyjątkowe położenie. Z tego miejsca linie lotnicze są w stanie w 8h dotrzeć do pół miliarda klientów, w ten sposób Emirates pomaga robić interesy szybciej oraz bardziej efektywnie.

Do floty Emirates SkyCargo należy 15 samolotów towarowych (dwa Boeingi 747-400ERF oraz trzynaście Boeingów 777F). Firma Emirates SkyCargo w latach 2014-2015 osiągnęła nowy rekord przyjmując 2,4 mln ton ładunków, co stanowi wzrost o 6% w stosunku do roku poprzedniego. Z takimi wynikami w transporcie towarów oraz produktów do i z obu Ameryk, Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji i Pacyfiku, firma ma duże znacznie w rozwoju gospodarczym Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Załadunkiem, wyładunkiem i magazynowaniem towarów przesyłanych drogą lotniczą przez Emirates SkyCargo zajmuje się jedno z największych na świecie centrów logistycznych – Cargo Mega Terminal (CMT). CMT może sprawnie i szybko obsługiwać ponad 1,2 mln ton ładunków rocznie. W pełni zautomatyzowane oraz zaprojektowane od podstaw systemy, pozwalają klientom Emirates SkyCargo śledzić ich ładunek w czasie rzeczywistym.

Źródło: http://www.skycargo.com

Interesuje Cię spedycja lotnicza? Na tym blogu opisujemy także inne tematy poruszające szeroko to pojęcie.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź