Port morski Bahrain


Port morski Bahrain
Port morski Bahrain

Port morski Bahrain

Bahrain to port morski, którego kodem jest BHBAH. Port znajduje się na terenie Bahrajnu, położonego w Zatoce Perskiej w Azji. Bardzo dobrze działający port napędza gospodarkę tego kraju. Miasto odznacza się dodatnim bilansem handlowym. Eksport i reeksport obejmuje 40 do 50 mln t ropy i przetworów naftowych i stalowych rocznie, oraz aluminium. Bahrajn importuje wyroby przemysłowe i żywność. Głównymi partnerami w handlu są: USA, Wielka Brytania, Arabia Saudyjska, Japonia, Australia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Niemcy. Jest to miejsce bardzo uprzemysłowione. Bahrajn znajduje się na wyspie o tej samej nazwie. Są to tereny nizinne, pustynne, na których występują słone bagna.

Port morski Bahrain
Port morski Bahrain. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić eksport do Bahrajnu sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Eksport do Bahrajnu z Gdyni – 35 dni.

Armatorzy obsługujący port Bahrain: ANL, APL, ARAB, CMA/CGM, COMBITAINER, Ecu-Line, Evergreen, Gearbulk, Hanjin, Hapag Lloyd, HUAL, IRISL/ECL SERVICE, MSC, Norasia, NYK, UASC.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź