Port morski Georgetown


Port morski Georgetown
Port morski Georgetown

Port morski Georgetown

Georgetown to port morski, którego kodem jest GYGEO. Port znajduje się na terenie Gujany. Rozwija się on bardzo dobrze, świadcząc usługi z zakresu importu i eksportu towarów. Sprawne działanie portu ma również dobry wpływ na miasto i jego mieszkańców, obiekt ten zapewnia dużo miejsc prac.

Georgetown położony na wybrzeżu Oceany Atlantyckiego u ujścia rzeki Demerara, jest stolicą Gujany. Miasto znane jest jako centrum handlowe i administracyjne. Świadczy wiele usług finansowych, które bardzo dobrze się tutaj rozwijają. W Georgetown panuje klimat równikowy. Najwyższa wilgotność występuje w maju, czerwcu, sierpniu i grudniu. W tych miesiącach występuje również najwięcej opadów deszczu. Od września do listopada wilgotność zdecydowanie spada i pojawia się pora względnie sucha. W mieście znajduje się siedziba rządu Gujany. Georgetown posiada wiele atrakcji turystycznych, które sprawiają, że jest ono bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Ponadto, bardzo dobrze rozwija się tu również artystyczno-kulturalna strona miasta, głównie pod względem teatrów.

Port morski Georgetown
Port morski Georgetown. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić lub też chcesz wycenić eksport do Georgetown sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Eksport do Georgetown z Gdyni – 60 dni.
Import z Georgetown do Gdyni – o czas dostawy zapytaj naszych konsultantów.

Armatorzy obsługujący port Georgetown: CMA/CGM, ZIM, EWL, HUAL.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź