Port morski Surabaya


Port morski Surabaya
Port morski Surabaya

Port morski Surabaya

Port morski Surabaya położony jest w miejscowości Surabaya, jego pełna nazwa brzmi Port Tanjung Perak, którego kodem jest INSUB. Port znajduje się na ternie Indonezji. Zarządzaniem portem zajmuje się PT Terminal Petikemas Surabaya. Jest to średniej wielkości port morski. Stanowi bardzo dobrą bazę, do której mogą przypłynąć różnego rodzaju statki. Maksymalny rozmiar statku, jaki może wpłynąć do portu to taki, który ma ponad 152,4 m. Odbywa się tu obowiązkowy pilotaż, a także można liczyć na wsparcie holownika. Na terenie portu odbywa się naprawa elektryczna, są dokerzy, a także port posiada urządzenia nawigacyjne. Może odbyć się tu również remont statków. Port posiada średniej wielkości suchy dok. Port morski Surabaya to główny port tego miasta, ma 6 terminali m.in. do drobnicy konwencjonalnej, towaru rozładowywanego w systemie Ro-ro, terminal pasażerski oraz międzynarodowego terminal kontenerowy. Wyposażony jest w dźwigi samojezdne oraz pływające. Jest to również jeden z najbardziej ruchliwych portów w tym kraju. Odbywa się tu transport ładunków zarówno wewnątrz kraju jak i na cały świat. Do portu mogą wpłynąć statki, które mają 1000 TEU.

Port morski Surabaya
Port morski Surabaya. Źródło: © autorzy OpenStreetMap. Open Database License.

Jeśli zamierzasz przeprowadzić import z Surabaya lub też chcesz wycenić eksport do Surabaya sprawdź nasz kalkulator dla przesyłek drobnicowych na SEAOO.com lub napisz do nas maila w sprawie wysyłek kontenerowych.

Przewidywany czas dostawy:
Import z Surabaya do Gdyni – 37 dni.
Eksport do Surabaya z Gdyni – 34 dni.

Armatorzy obsługujący port Surabaya: ANL, APL, Appenship, China Shipping, CMA/CGM, COSCO, Djakarta Lloyd, Ecu-Line, Evergreen, Hanjin, Hapag Lloyd, Hatsu Marine Limited, Hyundai, K-Line, Lloyd Triestino, MISC, MOL, MSC, New Guinea Pacific, Norasia, NYK, OOCL, OWL, Roco-Carrier, UASC, Unithai, WANHAI, Yang Ming, ZIM.


Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź