Waluta
AIROO SEAOO

Import z Surabaya

Wyceń import z Surabaya oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Surabaya przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Indonezjii.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Surabaya


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z IndonezjiiImport z Surabaya na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Surabaya

Port morski Surabaya
Port morski Surabaya

Port morski Surabaya Port morski Surabaya położony jest w miejscowości Surabaya, jego pełna nazwa brzmi Port Tanjung Perak, którego kodem jest INSUB. Port znajduje się na ternie Indonezji. Zarządzaniem portem zajmuje się PT Terminal Petikemas Surabaya. Jest to średniej wielkości port morski. Stanowi bardzo dobrą bazę, do której mogą przypłynąć różnego rodzaju statki. Maksymalny rozmiar …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z SURABAYA
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;