Ursus będzie importował części i komponenty z Chin


Import z chin
Import z chin

Taka informacja pojawiła się w ubiegłą środę, 11 kwietnia doszło bowiem do podpisaniu umowy pomiędzy Ursusem a chińską spółką Guangdong JML (Jianglong Agricultural Machinery Technology Co., Ltd.). Szczegóły współpracy dotyczą sprzedaży, montażu oraz produkcji ciągników i maszyn rolniczych, a także importu części oraz komponentów z Chin.

Dzięki podpisanej umowie dla Ursusa otwierają cię nowe rynki sprzedaży maszyn takie jak Chiny, Hongkong, czy Makao. To ogromna szansa, gdyż azjatyckie kraje wciąż się rozwijają, a zapotrzebowanie na różnego rodzaju produkty rośnie. Ciągniki nie tylko trafią do sprzedaży w Chinach, ale uruchomiona zostanie tam również montownia.

Natomiast firma JML będzie mogła zaistnieć w Europie sprzedając wytwarzane przez siebie części i komponenty z sektora automotive. Dodatkowo wspomniane produkty chińskiej firmy będą zasilały bieżącą produkcję w Ursusie.

Warto przy okazji przypomnieć, że Ursus ze swoimi produktami pojawił się kilka lat temu także na kontynencie afrykańskim, sprzedając tam swoje traktory.

Źródło: www.ursus.com

Przeczytaj także: Eksport do Afryki? Mission wcale nie impossible

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź