Spedycja lotnicza – coraz tańsze możliwości


Spedycja lotnicza
Spedycja lotnicza

Spedycja lotnicza jeszcze kilka lat temu była usługą dostępną tylko dla największych rekinów w handlu. Ceny transportu i dystrybucji zwalały z nóg, a opłacalność takiego rozwiązania przy mniejszych zamówieniach była znikoma. Dziś się to znacznie zmienia

Dlaczego spedycja lotnicza jeszcze do niedawna była tak droga? Odpowiedzi jest wiele – nikła konkurencja na rynku, mała możliwość dotarcia bezpośrednio do celu (mało rozbudowany system portów intermodalnych), elitarność produktu – to tylko niektóre z nich. Dziś jest zgoła odwrotnie, co pozwala na znaczny rozwój tego sektora.

Taki stan rzeczy wpływa na same pozytywne aspekty dla gospodarki. Rozwijają się przedsiębiorcy, którzy korzystają z usług spedycji lotniczej – spadające ceny i większa moc przerobowa daje im kolejne możliwości i otwiera przed nimi następne rynki na świecie. Cieszą się również porty lotnicze, które stawiają na współpracę ze spedycją, rozbudowują terminale cargo i przygotowują się do prawdziwego bumu.

Krótki czas realizacji? Tylko spedycja lotnicza

Transport i logistyka związana z lotnictwem są gwarancją szybkości i bezbłędnej jakości prowadzonych usług. Ogromną zaletą wyboru takiego rozwiązania jest też oczywiście jego bezpieczeństwo. Ładunki nie są narażone na kradzież czy uszkodzenia. Transport lotniczy to najszybciej rozwijająca się dziedzina przemieszczania towarów i – co pokazują badania – najbezpieczniejsza.

Współpraca z czołowymi firmami z branży lotniczej z całego świata to też szeroki wybór kierunków, do jakich może trafić towar. Spedycja lotnicza ma to do siebie, że łączy praktycznie cały świat i robi to w ekspresowym tempie. Duży wybór firm lotniczych sprawia też, że jakość świadczonych usług jest zdecydowanie najwyższa. Wszystko to sprawia, że ceny są wyjątkowo atrakcyjne, a dostawa dotrze do drzwi klienta w rekordowo krótkim czasie. Dzięki takim możliwościom firmy mogą współpracować z innymi partnerami z Azji, Australii, Ameryki Północnej i Południowej.

Czym charakteryzuje się dobra firma?

Dobry spedytor lotniczy ma w swojej karcie wiele ciekawych rozwiązań dla klienta. Przede wszystkim powinien zapewniać krótki transit time i to niezależnie od wybranej relacji transportowej. Czas to pieniądz i każdy powinien o tym dobrze wiedzieć.

Uznany spedytor robi stałą weryfikację rynku. Co taka weryfikacja gwarantuje? Pełną realizację transportu w najlepszych na rynku cenach, a przy okazji zachowuje najkrótszy czas realizacji. Do tego dochodzi szeroki wybór dostępnych kierunków i możliwości transportowych, wspomniana wcześniej współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi, pełna i profesjonalna obsługa celna, świetne ubezpieczenie i wysłuchanie potrzeb klienta.

Ceny? Już nie odstraszają

Spedytorem lotniczym wpisującym się we wszystkie powyższe kryteria jest ATC CARGO, który od lat działa na rynku spedycji. Z sukcesami współpracuje z przewoźnikami lotniczymi na całym świecie. Warto pokrótce powiedzieć o czynniku, który wyróżnia go na tle konkurencji – cenach.

Te prezentują się naprawdę świetnie i zachęcają do podjęcia współpracy.

Przykładowe stawki wysyłki z Szanghaju do Frankfurtu:

Waga do Stawka
45 kg 5,05 USD
100 kg 4,55 USD
300 kg 4,45 USD
500 kg 4,25 USD

 

Oprócz powyższego serwis gwarantuje:

    • Ubezpieczenie cargo powierzonego mienia
    • Profesjonalną obsługę celną
    • Szeroki wybór dostępnych kierunków i możliwości transportowych
    • Dostosowanie wachlarza usług do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
    • Obsługę całego łańcucha logistycznego w kompleksie usług wraz z dowozem drogowym we wskazane miejsce w Polsce

Trzeba przy tym zaznaczyć, że niskie ceny nie odbijają się na usługach firmy, która wie jak ważny dla klienta jest pełen komfort obsługi i spokojne prowadzenie własnego biznesu.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź