Spedycja lotnicza z Chin do Frankfurtu – kierunek opłacalny


Spedycja
Spedycja

Coraz więcej możliwości transportowych i spedycyjnych sprawia, że firmy rozwijają kierunki azjatyckie. Jeden z liderów na rynku, ATC Cargo postawiło na połączenie jednego z największych portów w Europie z azjatyckim hegemonem – Chinami. Dlaczego warto inwestować w ten kierunek?

Frankfurt i jego port to jedno z największych lotnisk na świecie. Rocznie obsługuje niezliczone ilości pasażerów i towarów z całego świata. Jego ogromną zaletą jest świetne połączenie z całym światem, które stawia go na pozycji światowego lidera spedycyjnego. Port można uznać za idealny przykład intermodalności lotniska. Stąd spedycja z Chin do Frankfurtu i odwrotnie jest tak opłacalna.

Polscy eksporterzy i importerzy nie będą mieli problemu z dostarczeniem towaru na miejsce wylotu i odebraniem go z tego samego miejsca. Wszystko dzięki świetnym połączeniom drogowym i kolejowym. Oczywiście. ATC Cargo pomoże w przygotowaniu transportu i przeprowadzeniu całej operacji.

Dlaczego spedycja z Chin do Frankfurtu jest opłacalna?

Chiny to prawdziwa kopalnia złota – zarówno dla eksporterów jak i importerów. Pierwsi przedsiębiorcy mogą korzystać z coraz większego zapotrzebowania chińczyków na towary europejskie, jeszcze niedostępne w ich zasobach. Szczególnie cenione są polskie produkty spożywcze, owoce (np. jabłka – o czym niedawno pisaliśmy) i niektóre elementy produkcji przemysłowej. O importerach nawet nie ma co mówić – Chiny są największym eksporterem swojego PKB na świecie. Chińskie produkty (podkreślmy – coraz lepszej klasy) cieszą się ogromnym uznaniem Europejczyków i Polaków.

Dotychczas problem stanowiła jednak kwestia transportu towarów do Polski i z kraju. Spedycja z Chin do Frankfurtu, którą umożliwia ATC Cargo jest świetnym rozwiązaniem tego kłopotu. To wyjście, które zapewnia stabilność finansową dla firm. Będzie też gwarantowało ogromny komfort. Dlaczego? ATC Cargo daje możliwość i obsługę całego łańcucha logistycznego w kompleksie usług wraz z dowozem drogowym we wskazane miejsce w Polsce. To sprawia, że towary będą szybko wysyłane i odbierane z Niemiec i w ekspresowym tempie zostaną z kraju zabrane lub wysłane do odbiorcy.

Szybkość i sprawność sprawia, że opłacalność usługi jaką jest spedycja z Chin do Frankfurtu znacznie wzrasta.

Czy ceny będą problemem?

Odpowiedź z pewnością zadowoli zainteresowanych. Firma zajmująca się transportem przygotowała specjalne kalkulatory, które będą kwotowały ceny odwozów w relacji Frankfurt – Polska. Kalkulator stawek drogowych do głównych destynacji w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele ATC Cargo – wszystko po to, aby błyskawicznie kwotować kompleksową usługę dla Klienta.

Przykładowe ceny przewozów towarów wyglądają natomiast następująco:

Waga do Stawka
45 kg 5,05 USD
100 kg 4,55 USD
300 kg 4,45 USD
500 kg 4,25 USDWszystko to sprawia, że usługa jest dostępna dla każdego przedsiębiorcy. Warto brać pod uwagę to, że bezpośrednie loty z Polski mogą być dużo droższe niż lot z Frankfurtu. Wszystko przez brak tak dobrego przygotowania, jakim dysponuje lotnisko w Niemczech. Patrząc na rozwój intermodalności, większy nacisk polskich przedsiębiorców na handel z Azją i spore możliwości spedycyjne – ta nitka transportu z pewnością będzie się rozwijać. Warto być jej częścią.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź