Waluta
AIROO SEAOO

Import z Jeddah

Wyceń import z Jeddah oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Jeddah przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Arabii Saudyjskiej.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Jeddah


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z Arabii SaudyjskiejImport z Jeddah na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Jeddah

Port lotniczy Jeddah
Port lotniczy Jeddah

Port lotniczy Jeddah Port lotniczy Jeddah (Dżudda) jest portem o kodzie lotniska JED. Jego oficjalna nazwa brzmi Międzynarodowe Lotnisko Króla Abd al-Aziza ibn Su`uda. Lotnisko położone jest na powierzchni 15 km2, to tym samym największy port lotniczy w Arabii Saudyjskiej (kod kraju to SA). Znajdują się tu oprócz lotnisko, także specjalny terminal Królewski oraz obiekty …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z JEDDAH
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;