Waluta
AIROO SEAOO

Import z Santa Cruz de Tenerife

Wyceń import z Santa Cruz de Tenerife oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Santa Cruz de Tenerife przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Hiszpanii.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Santa Cruz de Tenerife


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z HiszpaniiImport z Santa Cruz de Tenerife na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Santa Cruz de Tenerife

Port Santa Cruz de Tenerife
Port Santa Cruz de Tenerife

Port Santa Cruz de Tenerife Santa Cruz de Tenerife (Wyspy Kanaryjskie – Hiszpania) Port Santa Cruz de Tenerife jest portem rybackim, handlowym, przyjmuje pasażerów i miłośników sportów wodnych. Położony na Oceanie Atlantyckim na wyspie Teneryfa (należącej do Hiszpanii) w mieście Santa Cruz de Tenerife, jest drugim pod względem ludności miastem Wysp Kanaryjskich i zarazem największym …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z SANTA CRUZ DE TENERIFE
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;