Waluta
AIROO SEAOO

Import z USA

Za naszym pośrednictwem wycenisz i zlecisz transport ładunku z USA w kilka chwil. Wybierz odpowiednie miejsce załadunku wybierając z listy port w kraju USA oraz miejsce dostawy w Swoim kraju. Zaznacz rodzaj opakowania towaru, podaj wagę oraz wymiary, aby zapoznać się z aktualną ceną za import z USA.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji z innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z USA.

Dostępne miejsca załadunku dla importu z USAImport z USA na warunkach FOB


Zobacz także: eksport do USA

Artykuły na blogu powiązane z USA

Iran vs USA. Czy i jak konflikt wpłynie na handel?
Iran vs USA. Czy i jak konflikt wpłynie na handel?

Po bezpośrednim i śmiertelnym ataku na jednego z najważniejszych generałów irańskiego reżimu, Kasema Sulejmaniego, konflikt na linii Iran – USA nosi znamiona otwartej wojny. Taka eskalacja może mieć wpływ nie tylko na światowy pokój, ale też handel. Jak bardzo może zmienić się transport i handel na świecie przez działania tych dwóch krajów?

Wojna handlowa – cła znów w roli głównej
Wojna handlowa – cła znów w roli głównej

Nie ma odwilży na handlowym szlaku Chin i Stanów Zjednoczonych. Obydwa wielkie mocarstwa nie chcą odpuścić i wytaczają kolejne działa związane z tym sektorem gospodarki. Wojna handlowa nie zbliża się niestety do końca, a na horyzoncie widać raczej jej rozwinięcie.

Paliwo – dlaczego znów idzie w górę?
Paliwo – dlaczego znów idzie w górę?

Rosnące ceny paliwa to utrapienie dla branży transportowej. W górę idą zarówno ceny benzyny, oleju napędowego jak i gazu. Paliwo drożeje dość gwałtownie i przedsiębiorcy obawiają się kolejnych podwyżek. Dlaczego paliwo kosztuje coraz więcej i kiedy wzrost cenowy powinien się zatrzymać?

Cła na chińskie produkty nałożone! USA atakuje!
Cła na chińskie produkty nałożone! USA atakuje!

Kolejne cła nałożył prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump na produkty pochodzące z Chin. W ten sposób przedłużył trwającą od kilku miesięcy wojnę handlową pomiędzy jednymi z największych gospodarek na świecie.

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z USA
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;