Waluta
AIROO SEAOO

Co to jest GoChina?

GoChina to projekt wspierający polsko-chińską współpracę gospodarczą, powstały z inicjatywy Ministerstwa Gospodarki w 2012 r. Jego zadaniem jest zachęcenie polskich przedsiębiorców do większej aktywności w rozwijaniu relacji z chińskimi firmami. Projekt GoChina jest również przykładem zaangażowania naszego państwa przy wspieraniu działalności przedsiębiorców na rynkach dających perspektywy rozwoju. Współpraca przedsiębiorców i instytucji rządowych ma na celu wspólną, spójną strategię rozwoju handlu z Chinami.

Serwis www.GoChina.gov.pl jest ważnym elementem projektu. Zawiera zbiór informacji dla przedsiębiorców na temat możliwości zaistnienia i współpracy na rynku chińskim. Można tam znaleźć wszystkie ważne i ciekawe informacje o kraju, kulturze oraz gospodarce w Chinach.

Polskie jednostki zaangażowane w projekt GoChina: Wydziały Promocji, Handlu i Inwestycji w Szanghaju i Pekinie, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Sportu i Turystyki,  Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencja Rynku Rolnego.


 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;