Boom na Islandię – Reykjavik


Boom na Islandię - Reykjavik
Boom na Islandię - Reykjavik

Wielu klientów jest mocno zaskoczonych faktem, że SEAOO.com oferuje serwis na Islandię – do Reykjavik jak również tzw. door delivery.

Chciałbym jednoznacznie potwierdzić – tak, mamy tam serwis zarówno drobnicowy jak i kontenerowy 😉 i w całej swojej dotychczasowej karierze zawodowej – a przypomnę, że to już prawie 20 lat – nie wysłałem tam tylu ładunków co w ciągu ostatniego roku 😉 Nie wiem z czego wynika ten boom na Islandię – mogę się jedynie domyslać… w każdym bądź razie mnie to cieszy – i to bardzo!

Wyceny frachtów drobnicowych do CFS Reykjavik można dokonać przez nasz kalkulator na stronie głównej serwisu SEAOO.com, natomiast kontenery wyceniamy w trybie „offline” – aczkolwiek czas naszej reakcji jest tak szybki, że wycena jest niemalże w locie 😉 Na wyceny dostaw wgłąb wyspy trzeba zazwyczaj poczekać do następnego dnia, co przy tempie pracy na Islandii i tak wydaje mi się duzym sukcesem.

Islandia nie jest tania… Wynika to z dwóch faktów – tylko 2 przewoźników morskich oferuje serwisu kontenerowe tamże, więc możemy mówić w zasadzie o duopolu – konkurencji praktycznie żadnej 😉 Jesli chodzi o LCL – tu jest trochę więcej możliwości.

Dla przykładu podam, że wysłanie ~1 m3 / 650 kg z Gdyni do magazynu w Reykjavik to koszt tylko ~935 PLN – już z wliczona odprawą celną eksportową!

Zapraszamy do składania zapytań o frachty drobnicowe i kontenerowe – nasze ceny mogą zadziwić 😉 Czas transportu ładunków z Gdyni (i z każdego z naszych magazynów w PL) do Reykjavik to tylko 13 dni! Przewozimy zarówno commercial cargo jak również mienie przesiedlenia 😉

Jeśli jesteście zainteresowany frachtem drobnicowym skądkolwiek i dokądkolwiek – nie tylko na Islandię – użyjcie naszego kalkulatora!

Wyceń eksport do Islandii:


2 komentarze

  1. Avatar
    paula
    24 czerwca 2015

    Z ciekawości weszłam na waszą stronkę seaoo i jestem zaskoczona, że transport na Islandię może być tak tani!

Zostaw odpowiedź