Waluta
AIROO SEAOO

Import z Damietta

Wyceń import z Damietta oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Damietta przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Egiptu.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Damietta


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z EgiptuImport z Damietta na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Damietta

Port morski Damietta
Port morski Damietta

Port morski Damietta Damietta to port morski, którego kodem jest EGDAM, znajduje się na terenie Egiptu. Obiekt oddalony jest o 8,5 km od Nilu. Instalacje portowe zajmują powierzchnię 11,8 km2. Wjazd do portu ma około 11,4 km długości i 15 m głębokości. Posiada również 300 m szerokości. Posiada 18 oświetlających boi, które wskazują drogę statkom, …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z DAMIETTA
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;