Waluta
AIROO SEAOO

Import z Phnom Penh

Wyceń import z Phnom Penh oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Phnom Penh przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Kambodży.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Phnom Penh


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z KambodżyImport z Phnom Penh na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Phnom Penh

Port morski Phnom Penh
Port morski Phnom Penh

Port morski Phnom Penh Phnom Penh to port morski, którego kodem jest KHPNH. Port znajduje się na terenie Kambodży, nad rzeką Sab, 3-4 km od Mekongu. Jest to tradycyjny port rzeczny, dostępny przede wszystkim dla statków, które płyną przez Morze Południowochińskie. Do portu mogą wpływać statki o nośności od 2000 DWT do 5000 DWT. Port …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z PHNOM PENH
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;