Waluta
AIROO SEAOO

Import z Piraeus

Wyceń import z Piraeus oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Piraeus przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Grecjii.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Piraeus


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z GrecjiiImport z Piraeus na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Piraeus

Port morski Piraeus
Port morski Piraeus

Port morski Piraeus Piraeus (Pireus) to port morski, którego kodem jest GRPIR, znajduje się na terenie Grecji. Jest to największy grecki port morski, a także jeden z największych w Europie i na świecie. Znajduje się w basenie Morza Śródziemnego. Obsługuje również Ateny od czasów starożytnych. Jest to główny pracodawca w regionie, zatrudnia prawie 2500 pracowników, …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z PIRAEUS
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;