Waluta
AIROO SEAOO

Import z Polski

Za naszym pośrednictwem wycenisz i zlecisz transport ładunku z Polski w kilka chwil. Wybierz odpowiednie miejsce załadunku wybierając z listy port w kraju Polska oraz miejsce dostawy w Swoim kraju. Zaznacz rodzaj opakowania towaru, podaj wagę oraz wymiary, aby zapoznać się z aktualną ceną za import z Polski.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji z innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Polski.

Dostępne miejsca załadunku dla importu z PolskiImport z Polski na warunkach FOB


Zobacz także: eksport do Polski

Artykuły na blogu powiązane z Polska

Połączenie kolejowe Polski i Chin już regularne!
Połączenie kolejowe Polski i Chin już regularne!

Połączenie kolejowe Polski i Chin już regularne! Przełom w transporcie polsko-azjatyckim. Od 21 listopada połączenie kolejowe pomiędzy Polską, a Chinami jest już możliwe, a niedługo będzie regularne. Oznacza to, że transport znacznie się skróci i daje większe możliwości handlu z partnerami z Dalekiego Wschodu.

Handel gazem w Polsce – na Ukrainę dotarł transport
Handel gazem w Polsce – na Ukrainę dotarł transport

Handel gazem w Polsce – na Ukrainę dotarł transport Skroplony gaz, który Polska kupiła od Stanów Zjednoczonych ma być sprzedawany w inne rejony Europy. Chcemy, aby wśród stałych kontrahentów znalazła się m.in. Ukraina. Pierwszy transport już nawet dotarł. Czy handel gazem w Polsce stanie się opłacalny i jak się rozwinie?

Nowy Jedwabny Szlak – jak go wykorzystać?
Nowy Jedwabny Szlak – jak go wykorzystać?

Nowy Jedwabny Szlak – jak wykorzystać go do rozwoju? Połączenie transportowe pomiędzy Azją a Europą dumnie ochrzczone, jako Nowy Jedwabny Szlak samo nie sprawi, że inwestycje transportowe w naszym kraju zaczną rosnąć jak grzyby po deszczu. Konieczne jest zaplanowanie rozwoju w taki sposób, aby na nowym szlaku skorzystać jak najbardziej.

Trójmiasto hubem bałtyckim? Są umowy!
Trójmiasto hubem bałtyckim? Są umowy!

Trójmiasto hubem bałtyckim? Są umowy! Według zapowiedzi rządzących, w ciągu najbliższych lat dostęp kolei do portów ma się bardzo polepszyć. Przykładem na to jest Trójmiasto, gdzie inwestycje na podłączenie kolejnych linii pod porty mają kosztować 3 miliardy złotych. Trójmiasto zyska w ten sposób miano hubu przeładunkowego. W planach jest ugruntowanie pozycji regionu w taki sposób, …

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z POLSKI
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;