Waluta
AIROO SEAOO

Import z Polski

Za naszym pośrednictwem wycenisz i zlecisz transport ładunku z Polski w kilka chwil. Wybierz odpowiednie miejsce załadunku wybierając z listy port w kraju Polska oraz miejsce dostawy w Swoim kraju. Zaznacz rodzaj opakowania towaru, podaj wagę oraz wymiary, aby zapoznać się z aktualną ceną za import z Polski.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji z innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Polski.

Dostępne miejsca załadunku dla importu z PolskiImport z Polski na warunkach FOB


Zobacz także: eksport do Polski

Artykuły na blogu powiązane z Polska

Paliwo – dlaczego znów idzie w górę?
Paliwo – dlaczego znów idzie w górę?

Paliwo – dlaczego znów idzie w górę? Rosnące ceny paliwa to utrapienie dla branży transportowej. W górę idą zarówno ceny benzyny, oleju napędowego jak i gazu. Paliwo drożeje dość gwałtownie i przedsiębiorcy obawiają się kolejnych podwyżek. Dlaczego paliwo kosztuje coraz więcej i kiedy wzrost cenowy powinien się zatrzymać?

Japonia krajem importu i eksportu.
Japonia krajem importu i eksportu.

Japonia krajem importu i eksportu. Niewiele krajów jest tak wszechstronnych w eksporcie jak Japonia. Kraj Kwitnącej Wiśni zajmuje się wieloma sektorami handlu, który następnie przewożony jest przez Singapur do Europy. Japończycy stawiają również na import. Jak można wykorzystać te fakty?

Handel z Japonią. Jaki transport wybrać?
Handel z Japonią. Jaki transport wybrać?

Umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią sprawiła, że coraz więcej przedsiębiorców korzysta lub wysyła dobra do Kraju Kwitnącej Wiśni. W jak sposób najlepiej transportować z i do Japonii? Na początku przypomnijmy na czym polega umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią. Obydwa podmioty zapowiedziały, że zdejmą większość cła na przewożone …

Japonia ma nowe towary eksportowe!
Japonia ma nowe towary eksportowe!

Japońscy przedsiębiorcy wykorzystują koniunkturę handlową i korzystając z umowy o wolnym handlu z Unią Europejską chcą wysyłać najbardziej rozpoznawalne towary Kraju Kwitnącej Wiśni. Co ciekawe, Japonia wcale nie chce zalać nas elektroniką. Co Azjaci prześlą na unijny rynek i jak można to wykorzystać?

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z POLSKI
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;