Waluta
AIROO SEAOO

Import z Tel Aviv

Wyceń import z Tel Aviv oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Tel Aviv przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Izraela.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Tel Aviv


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z IzraelaImport z Tel Aviv na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Tel Aviv

Port lotniczy Tel Awiw
Port lotniczy Tel Awiw

Port lotniczy Tel Awiw W Tel Awiwie znajduje się port lotniczy Tel Awiw-Ben Gurion, którego kodem jest TLV. Lotnisko mieści się na terenie Izraela (kod kraju – IL). Jest to największy port lotniczy w tym kraju. Do 1975 nosił nazwę Lod Airport. Obecnie, lotnisko nazwano na cześć premiera Izraela, Dawida Bena Guriona. Od 2007 roku …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z TEL AVIV
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;