Waluta
AIROO SEAOO

Import z Haifa

Wyceń import z Haifa oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Haifa przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Izraela.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Haifa


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z IzraelaImport z Haifa na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Haifa

Port morski Haifa
Port morski Haifa

Port morski Haifa Haifa to port morski, którego kodem jest ILHFA. Port znajduje się na terenie Izraela. Jest to jeden z największych spośród trzech głównych portów międzynarodowych, jakie znajdują się na terenie tego kraju. Jest to naturalnie głęboki port morski, który jest czynny przez cały rok. Jest wykorzystywany zarówno jako port pasażerski jak i handlowy. …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z HAIFA
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;