Waluta
AIROO SEAOO

Eksport do Chin

Wyceń i zleć transport swojego ładunku do Chin w 3min! Wybierając z listy odpowiednie miejsce załadunku w Swoim kraju oraz miejsce dostawy w kraju Chiny otrzymasz aktualną ofertę za eksport ładunku. Wystarczy, że zaznaczysz rodzaj opakowania towaru, podasz jego wymiary oraz wagę, a zapoznasz się z ostatecznym kosztem eksportu do Chin.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji do innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka do Chin.

Dostępne miejsca dostawy dla eksportu do ChinEksport do Chin na warunkach CFR


Zobacz także: import z Chin

Artykuły na blogu powiązane z Chiny

Chiny nie chcą stracić na epidemii – czy jest to możliwe?
Chiny nie chcą stracić na epidemii – czy jest to możliwe?

Zaufanie do chińskiej gospodarki malało, wraz z każdym przypadkiem wykrycia COVID-19 na kontynencie azjatyckim. Choć Chiny twierdzą, że są już wolne od epidemii, to na razie nie ma mowy o wzmożonych zamówieniach z Państwa Środka. Czy Pekin może nie stracić na jednym z największych kryzysów gospodarczych w historii?

Tarcza antykryzysowa i nie tylko – jak wpłynie na transport?
Tarcza antykryzysowa i nie tylko – jak wpłynie na transport?

Konsekwencje epidemii koronawirusa na każdą gałąź gospodarki są na razie niepoliczalne. Ciężko zakładać co przyniesie przyszłość, a kreowanie optymistycznych czy pesymistycznych wariantów jest jak wróżenie z fusów. Spróbujmy jednak określić, jak na polski transport wpłynie tarcza antykryzysowa i zawirowania na światowych rynkach.

Transport kontenerowy, a epidemia – warto wiedzieć
Transport kontenerowy, a epidemia – warto wiedzieć

Tematem, który zepchnął inne na dalszy plan, również w sferze transportu, jest oczywiście koronawirus. Wywoływana przez niego choroba dotknęła już większość państw Europy i wpływa na każdą dziedzinę życia, w tym gospodarkę. Jak odbywa się teraz transport kontenerowy i co warto o nim wiedzieć?

Koronawirus – jaki może mieć wpływ na handel?
Koronawirus – jaki może mieć wpływ na handel?

Cały świat żyje epidemią chińskiego koronawirusa. Groźna choroba sieje spustoszenie na całym świecie, co powoduje strach. W Europie mamy na razie kilka przypadków zachorowania na ten wirus, ale ten już odbija się u nas czkawką. Koronawirus gospodarczo też wyniszcza.

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA DO CHIN
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;