Waluta
AIROO SEAOO

Import z Chin

Za naszym pośrednictwem wycenisz i zlecisz transport ładunku z Chin w kilka chwil. Wybierz odpowiednie miejsce załadunku wybierając z listy port w kraju Chiny oraz miejsce dostawy w Swoim kraju. Zaznacz rodzaj opakowania towaru, podaj wagę oraz wymiary, aby zapoznać się z aktualną ceną za import z Chin.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji z innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Chin.

Dostępne miejsca załadunku dla importu z ChinImport z Chin na warunkach FOB


Zobacz także: eksport do Chin

Artykuły na blogu powiązane z Chiny

Rowery z Chin? Cło zostaje!
Rowery z Chin? Cło zostaje!

Rowery z Chin? Cło zostaje! Przez długi czas trwała batalia producentów i importerów o zdjęcie ceł na rowery produkcji chińskiej. Niedawno debatowała na ten temat Komisja Europejska, która badała zasadność takich opłat. Efekt? Cło antydumpingowe urzędnicy przedłużyli na kolejne 5 lat.

Cła na chińskie produkty nałożone! USA atakuje!
Cła na chińskie produkty nałożone! USA atakuje!

Cła na chińskie produkty nałożone! USA atakuje! Kolejne cła nałożył prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump na produkty pochodzące z Chin. W ten sposób przedłużył trwającą od kilku miesięcy wojnę handlową pomiędzy jednymi z największych gospodarek na świecie.

Handel brzydkimi owocami to pomysł na biznes
Handel brzydkimi owocami to pomysł na biznes

Mało atrakcyjny i niezachęcający do zakupu wygląd owoców i warzyw sprawia, że te nie są sprzedawane w hiper i supermarketach. Ich jakość odżywcza i smak nie odbiegają jednak od znanych nam form, które idą na handel w dużych dyskontach. Okazuje się, że obrót nimi może być sposobem na dobry biznes i marnotrawstwo.

Chiny znów będą handlować z USA? Jest szansa
Chiny znów będą handlować z USA? Jest szansa

Odmrożeniu uległy stosunki handlowe pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Największe gospodarki świata prowadzą od dłuższego czasu wojnę handlową na tle politycznym. Teraz jest szansa, że USA i Chiny w końcu dojdą do porozumienia. Jak jest duża i co zyska na tym handel na świecie? O tym, że Chiny i Stany to potęgi gospodarcze nie trzeba …

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z CHIN
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;