Waluta
AIROO SEAOO

Import z Chin

Za naszym pośrednictwem wycenisz i zlecisz transport ładunku z Chin w kilka chwil. Wybierz odpowiednie miejsce załadunku wybierając z listy port w kraju Chiny oraz miejsce dostawy w Swoim kraju. Zaznacz rodzaj opakowania towaru, podaj wagę oraz wymiary, aby zapoznać się z aktualną ceną za import z Chin.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji z innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Chin.

Dostępne miejsca załadunku dla importu z ChinImport z Chin na warunkach FOB


Zobacz także: eksport do Chin

Artykuły na blogu powiązane z Chiny

PKP Cargo podbija Azję! W jaki sposób?
PKP Cargo podbija Azję! W jaki sposób?

PKP Cargo podbija Azję! Czy to nowy krok w kierunku rozwoju polskiej kolei i transportu towarów tym sposobem? Na razie za wcześnie jeszcze przesądzać, ale przedstawiciele PKP już próbują podbić rynek azjatycki. PKP Cargo na początek otwiera biuro w Chinach. Na tym ekspansja podobno ma się nie skończyć!

Wojna handlowa – cła znów w roli głównej
Wojna handlowa – cła znów w roli głównej

Wojna handlowa – cła znów w roli głównej Nie ma odwilży na handlowym szlaku Chin i Stanów Zjednoczonych. Obydwa wielkie mocarstwa nie chcą odpuścić i wytaczają kolejne działa związane z tym sektorem gospodarki. Wojna handlowa nie zbliża się niestety do końca, a na horyzoncie widać raczej jej rozwinięcie.

Rowery z Chin? Cło zostaje!
Rowery z Chin? Cło zostaje!

Rowery z Chin? Cło zostaje! Przez długi czas trwała batalia producentów i importerów o zdjęcie ceł na rowery produkcji chińskiej. Niedawno debatowała na ten temat Komisja Europejska, która badała zasadność takich opłat. Efekt? Cło antydumpingowe urzędnicy przedłużyli na kolejne 5 lat.

Cła na chińskie produkty nałożone! USA atakuje!
Cła na chińskie produkty nałożone! USA atakuje!

Cła na chińskie produkty nałożone! USA atakuje! Kolejne cła nałożył prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump na produkty pochodzące z Chin. W ten sposób przedłużył trwającą od kilku miesięcy wojnę handlową pomiędzy jednymi z największych gospodarek na świecie.

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z CHIN
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;