Waluta
AIROO SEAOO

Eksport do Iranu

Wyceń i zleć transport swojego ładunku do Iranu w 3min! Wybierając z listy odpowiednie miejsce załadunku w Swoim kraju oraz miejsce dostawy w kraju Iran otrzymasz aktualną ofertę za eksport ładunku. Wystarczy, że zaznaczysz rodzaj opakowania towaru, podasz jego wymiary oraz wagę, a zapoznasz się z ostatecznym kosztem eksportu do Iranu.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji do innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka do Iranu.

Dostępne miejsca dostawy dla eksportu do IranuEksport do Iranu na warunkach CFR


Zobacz także: import z Iranu

Artykuły na blogu powiązane z Iran

Iran vs USA. Czy i jak konflikt wpłynie na handel?
Iran vs USA. Czy i jak konflikt wpłynie na handel?

Po bezpośrednim i śmiertelnym ataku na jednego z najważniejszych generałów irańskiego reżimu, Kasema Sulejmaniego, konflikt na linii Iran – USA nosi znamiona otwartej wojny. Taka eskalacja może mieć wpływ nie tylko na światowy pokój, ale też handel. Jak bardzo może zmienić się transport i handel na świecie przez działania tych dwóch krajów?

Arabia Saudyjska zatrzęsie światowym handlem?
Arabia Saudyjska zatrzęsie światowym handlem?

Wygląda na to, że mamy kryzys – spory. Po ataku na złoża ropy naftowej Arabia Saudyjska obniżyła wydobycie tego niezbędnego dla transportu surowca o połowę. W związku z tym, że Saudyjczycy są jednym z największych dostawców ropy na świecie, nagle na rynku zaczęła się panika. Czy to już kryzys?

Paliwo – dlaczego znów idzie w górę?
Paliwo – dlaczego znów idzie w górę?

Rosnące ceny paliwa to utrapienie dla branży transportowej. W górę idą zarówno ceny benzyny, oleju napędowego jak i gazu. Paliwo drożeje dość gwałtownie i przedsiębiorcy obawiają się kolejnych podwyżek. Dlaczego paliwo kosztuje coraz więcej i kiedy wzrost cenowy powinien się zatrzymać?

Eksport do Iranu: raj dla eksporterów?
Eksport do Iranu: raj dla eksporterów?

Eksport do Iranu poszybuje dziesięciokrotnie! – taką śmiałą wizję nakreślił, po spotkaniu z reprezentantem tamtejszego rządu, wicepremier Mateusz Morawiecki. Co prawda ostatnio słychać o spektakularnych transportach ropy naftowej z rejonu Zatoki Perskiej, ale jeśli wziąć pod uwagę, że obecni decydenci konsekwentnie kontynuują w tym zakresie linię swoich poprzedników, to – kto wie – może choć …

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA DO IRANU
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;