Waluta
AIROO SEAOO

Import z Iranu

Za naszym pośrednictwem wycenisz i zlecisz transport ładunku z Iranu w kilka chwil. Wybierz odpowiednie miejsce załadunku wybierając z listy port w kraju Iran oraz miejsce dostawy w Swoim kraju. Zaznacz rodzaj opakowania towaru, podaj wagę oraz wymiary, aby zapoznać się z aktualną ceną za import z Iranu.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji z innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Iranu.

Dostępne miejsca załadunku dla importu z IranuImport z Iranu na warunkach FOB


Zobacz także: eksport do Iranu

Artykuły na blogu powiązane z Iran

Arabia Saudyjska zatrzęsie światowym handlem?
Arabia Saudyjska zatrzęsie światowym handlem?

Arabia Saudyjska zatrzęsie światowym handlem? Wygląda na to, że mamy kryzys – spory. Po ataku na złoża ropy naftowej Arabia Saudyjska obniżyła wydobycie tego niezbędnego dla transportu surowca o połowę. W związku z tym, że Saudyjczycy są jednym z największych dostawców ropy na świecie, nagle na rynku zaczęła się panika. Czy to już kryzys?

Paliwo – dlaczego znów idzie w górę?
Paliwo – dlaczego znów idzie w górę?

Paliwo – dlaczego znów idzie w górę? Rosnące ceny paliwa to utrapienie dla branży transportowej. W górę idą zarówno ceny benzyny, oleju napędowego jak i gazu. Paliwo drożeje dość gwałtownie i przedsiębiorcy obawiają się kolejnych podwyżek. Dlaczego paliwo kosztuje coraz więcej i kiedy wzrost cenowy powinien się zatrzymać?

Eksport do Iranu: raj dla eksporterów?
Eksport do Iranu: raj dla eksporterów?

Eksport do Iranu: raj dla eksporterów? Eksport do Iranu poszybuje dziesięciokrotnie! – taką śmiałą wizję nakreślił, po spotkaniu z reprezentantem tamtejszego rządu, wicepremier Mateusz Morawiecki. Co prawda ostatnio słychać o spektakularnych transportach ropy naftowej z rejonu Zatoki Perskiej, ale jeśli wziąć pod uwagę, że obecni decydenci konsekwentnie kontynuują w tym zakresie linię swoich poprzedników, to …

Eksport do Iranu
Eksport do Iranu

Eksport do Iranu Obroty handlowe między Polską a Iranem z ostatnich 3 lat. Eksport do Iranu z Polski: 150201,3 tys. zł w 2013 roku 146314,2 tys. zł w 2014 rok 114 972,7 tys. zł w I – IX 2015 roku Dynamika eksportu W 2014 roku eksport do Iranu z Polski zmniejszył się o 3% w …

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z IRANU
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;