Waluta
AIROO SEAOO

Eksport do Rosjii

Wyceń i zleć transport swojego ładunku do Rosjii w 3min! Wybierając z listy odpowiednie miejsce załadunku w Swoim kraju oraz miejsce dostawy w kraju Rosja otrzymasz aktualną ofertę za eksport ładunku. Wystarczy, że zaznaczysz rodzaj opakowania towaru, podasz jego wymiary oraz wagę, a zapoznasz się z ostatecznym kosztem eksportu do Rosjii.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji do innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka do Rosjii.

Dostępne miejsca dostawy dla eksportu do RosjiiEksport do Rosjii na warunkach CFR


Zobacz także: import z Rosjii

Artykuły na blogu powiązane z Rosja

Rosja chce rozwijać transport przez Arktykę
Rosja chce rozwijać transport przez Arktykę

Ciekawe mogą być kroki, które podejmie Władimir Putin i jego administracja. Rosja chce bowiem rozwijać transport Północnym Szlakiem Morskim. Ten ma być konkurencją dla aktualnego hegemona, Kanału Sueskiego.

Lodołamacze – sposób na usprawnienie transportu
Lodołamacze – sposób na usprawnienie transportu

Światowy transport spotyka na swej drodze wiele ograniczeń. Niekiedy ich źródłem są ludzie, którzy nakładają ograniczenia, tworzą bariery międzypaństwowe, lub produkują słabej klasy urządzenia i mechanizmy lotnicze, wodne, czy jezdne. Są jednak przypadki, że ograniczenia w transporcie nakłada sama natura. Choć skutecznie blokuje wiele dróg przewozu towarów, to rolą człowieka jest radzenie sobie z nimi. …

Import z Rosji
Import z Rosji

Import z Rosji Obroty handlowe między Polską a Rosją z ostatnich 3 lat. Import z Rosji do Polski: 79577666,2 tys. zł w 2013 roku 72726842,6 tys. zł w 2014 roku 53735263,3 tys. zł w 2015 roku Najczęściej z Rosji do Polski transportowaliśmy następujące produkty (dane z 2014 roku): Ryby świeże, schłodzone, zamrożone Filety i inne …

Glonass
Glonass

Glonass Glonass – jest to rosyjski system nawigacji satelitarnej. Prace nad jego utworzeniem rozpoczęto 1 grudnia 1976 w ZSRR. Powstał dla celów wojskowych, a od 1993 roku wykorzystywany jest także dla przez odbiorców prywatnych. Obejmuje swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Składa się z 26 satelitów rozmieszczonych na trzech orbitach.

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA DO ROSJII
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;