Waluta
AIROO SEAOO

Import z Tomakomai

Wyceń import z Tomakomai oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Tomakomai przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Japonii.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Tomakomai


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z JaponiiImport z Tomakomai na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Tomakomai

Port morski Tomakomai
Port morski Tomakomai

Port morski Tomakomai Tomakomai to port morski, którego kodem jest JPTMK. Port znajduje się na terenie Japonii, w podprefekturze Iburi i prefekturze Hokkaido (Prefektura to jednostka podziału administracyjnego w Japonii). Hokkaido to druga co do wielkości wyspa w Japonii jej stolicą jest miasto Sapporo. Działający od 1951 roku port morski Tomakomai ma duży wpływ na …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z TOMAKOMAI
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;