Waluta
AIROO SEAOO

Import z Kobe

Wyceń import z Kobe oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Kobe przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Japonii.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Kobe


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z JaponiiImport z Kobe na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Kobe

Port morski Kobe
Port morski Kobe

Port morski Kobe Port morski Kobe, którego kodem jest JPKOB, znajduje się na terenie Japonii. Dokładnie położony jest w prefekturze Hyogo w regionie wielkiej Osaki. Zaplecze portu mieści się w Regionie Przemysłowym Hanshi. Znajduje się on u podnóża góry Rokkyo. Miasto ma ograniczenia pod względem wniesień, dlatego, aby port mógł powstać, zdecydowano się na usypianie …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z KOBE
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;