Waluta
AIROO SEAOO

Import z Japonii

Za naszym pośrednictwem wycenisz i zlecisz transport ładunku z Japonii w kilka chwil. Wybierz odpowiednie miejsce załadunku wybierając z listy port w kraju Japonia oraz miejsce dostawy w Swoim kraju. Zaznacz rodzaj opakowania towaru, podaj wagę oraz wymiary, aby zapoznać się z aktualną ceną za import z Japonii.

Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji z innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Japonii.

Dostępne miejsca załadunku dla importu z JaponiiImport z Japonii na warunkach FOB


Zobacz także: eksport do Japonii

Artykuły na blogu powiązane z Japonia

Japonia krajem importu i eksportu.
Japonia krajem importu i eksportu.

Niewiele krajów jest tak wszechstronnych w eksporcie jak Japonia. Kraj Kwitnącej Wiśni zajmuje się wieloma sektorami handlu, który następnie przewożony jest przez Singapur do Europy. Japończycy stawiają również na import. Jak można wykorzystać te fakty?

Handel brzydkimi owocami to pomysł na biznes
Handel brzydkimi owocami to pomysł na biznes

Mało atrakcyjny i niezachęcający do zakupu wygląd owoców i warzyw sprawia, że te nie są sprzedawane w hiper i supermarketach. Ich jakość odżywcza i smak nie odbiegają jednak od znanych nam form, które idą na handel w dużych dyskontach. Okazuje się, że obrót nimi może być sposobem na dobry biznes i marnotrawstwo.

Handel z Japonią. Jaki transport wybrać?
Handel z Japonią. Jaki transport wybrać?

Umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią sprawiła, że coraz więcej przedsiębiorców korzysta lub wysyła dobra do Kraju Kwitnącej Wiśni. W jak sposób najlepiej transportować z i do Japonii? Na początku przypomnijmy na czym polega umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią. Obydwa podmioty zapowiedziały, że zdejmą większość cła na przewożone …

Japonia ma nowe towary eksportowe!
Japonia ma nowe towary eksportowe!

Japońscy przedsiębiorcy wykorzystują koniunkturę handlową i korzystając z umowy o wolnym handlu z Unią Europejską chcą wysyłać najbardziej rozpoznawalne towary Kraju Kwitnącej Wiśni. Co ciekawe, Japonia wcale nie chce zalać nas elektroniką. Co Azjaci prześlą na unijny rynek i jak można to wykorzystać?

WIĘCEJ
  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z JAPONII
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;