Waluta
AIROO SEAOO

Import z Shimizu

Wyceń import z Shimizu oraz zamów transport ładunku w bardzo szybki sposób. Zaznacz miejsce dostawy w swoim kraju oraz podaj parametry ładunku, takie jak rodzaj opakowania, wymiary, waga oraz ilość. System automatycznie wyceni transport dla importu z Shimizu przy podanych parametrach ładunku. Dodatkowo możesz wybrać usługi, takie jak odprawa celna, transport lokalny oraz ubezpieczenie ładunku w transporcie. Swoje zamówienie powierzasz profesjonalistom, co daje Ci pewność, że zajmiemy się całym procesem transportu kompleksowo i rzeczowo.

Pamiętaj, że nasi eksperci chętnie służą pomocą i pomogą Tobie wycenić import z innych miejsc, nawet takich, których nie ma na stronie. Spedycja z udziałem naszych spedytorów zwiększa bezpieczeństwo całego procesu spedycyjnego.

Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Japonii.

Alternatywne miejsca załadunku dla importu z Shimizu


Zobacz wszystkie lokalizacje dla import z JaponiiImport z Shimizu na warunkach FOB

Artykuły na blogu powiązane z Shimizu

Port morski Shimizu
Port morski Shimizu

Port morski Shimizu Shimizu to port morski, którego kodem jest JPSMZ. Obiekt znajduje się na terenie Japonii w prefekturze Shizuoka (Prefektura to jednostka podziału administracyjnego w Japonii), jej stolicą jest miasto Shizuoka. Przez prefekturę przebiegają główne szlaki komunikacyjne Japonii drogowe, kolejowe i lotnicze. Nie należy również zapominać o porcie morskim Shimizu, który ma duży wpływ …

  1.  EKSPORT
  2. IMPORT
paleta
paleta
skrzynia
skrzynia
karton
karton
kontener
kontener
kg szt
  x    x    cm
Cena:
PLN
SPEDYCJA LOTNICZA Z SHIMIZU
 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport morski i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna 
;