Transport lotniczy z Airoo.com


Transport lotniczy z Airoo.com
Transport lotniczy z Airoo.com

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przesyłkami lotniczymi, do wyceny i składania zamówień, na stronę AIROO.COM. Nasz system sam wyliczy dla Państwa najtańszą ofertę spośród przewoźników, którymi dysponujemy.

Transport lotniczy jest najszybszym sposobem przemieszczania towarów, czas dostawy pomiędzy portami trwa od 1 do 4 dni. Lista naszych partnerów logistycznych:

Warsaw Cargo Terminal (Terminal Cargo w Warszawskim Lotnisku Chopina) – Lotnisko Chopina znajduje się w południowo-zachodniej części Warszawy ok. 8,5 km od centrum miasta. Lotnisko ma dobre połączenie z drogą ekspresową S79, Południową Obwodnicą Warszawy (S2) i autostradą A2. Takie połączenie znacznie ułatwia transport lotniczy, ponieważ przyśpiesza dojazd do oraz z lotniska pasażerom i ładunkom. Warsaw Cargo Terminal w 2014 roku obsłużył ponad 68 tysięcy ton ładunków (wzrost o 6% w porównaniu z rokiem 2013).

Emirates SkyCargo – mają swoja siedzibę w Dubaju i jak podkreślają znajdują się na skrzyżowaniu trzech kontynentów: Europy, Azji i Afryki. Flota Emirates SkyCargo liczy sobie 15 samolotów dwa Boeingi 747-400ERF oraz trzynaście Boeingów 777F i lata do 53 miejsc w 40 krajach.

Lufthansa Cargo – w pierwszym roku swojej działalności w 1926 r. Lufthansa przetransportowała 258 ton ładunku. W 2014 roku przetransportowała około 1,7 mln ton ładunków i poczty. Obsługuje obecnie około 300 miejsc w ponad 100 krajach wykorzystując do tego własną flotę.

Polskie Linie Lotnicze „LOT” to przedsiębiorstwo zajmujące się transportem lotniczym, które powstało 1 stycznia 1929 roku z połączenia wszystkich polskich linii lotniczych. Mają połączenia z największymi miastami m.in. w Europie, USA, Kanadzie oraz Chinach. LOT realizuje transport towarów standardowych, specjalnych i niebezpiecznych. Transport lotniczy może odbywać się samolotami rejsowymi, LOT organizuje także przewozy charterowe.

Korean Air – największe linie lotnicze Korei Południowej z siedzibą w Seulu. Linie Korean Air zostały założone 1 marca 1969 roku. Dzisiaj posiadają 153 samolotów, a transport lotniczy odbywa się regularnie do 128 miast w 45 krajach, w tym do 12 miast w Korei.

Turkish Airlines – to tureckie linie lotnicze z siedziba w Stambule założone w 1933 roku. Turkish Airlines przewozi ładunki do wszystkich miejsc w kraju i zagranicą samolotami towarowymi oraz pasażerskimi. Turkish Airlines zajmują czwarte miejsce na świecie pod względem ilości połączeń. Firma cały czas rozwija swoją flotę do której należą m.in. Boeing 777 i Airbus A330.

Csa Czech Airlines – to czeskie linie lotnicze z siedzibą w stolicy Czech – Pradze. Czech Airlines zostały założone 6 października 1923 przez rząd Czechosłowacji. Flota czeskiej firmy liczy sobie 16 samolotów i jest w stanie przetransportować przesyłki standardowe i specjalne.

Jak transport lotniczy to tylko z Airoo.com. Zajmujemy się kompleksową organizacją spedycji lotniczej. Zapraszamy 🙂

Źródło: www.lotnisko-chopina.pl, www.skycargo.com, https://lufthansa-cargo.com, www.airport.gdansk.pl, http://corporate.lot.com/pl, https://www.koreanair.com, http://www.turkishairlines.com, http://www.csacargo.cz

 


1 Komentarz

  1. Avatar
    jacek
    20 lipca 2017

    proszę o wycene transportu na sierpień.Jest to auto, może być na kołach lub palecie

Zostaw odpowiedź